K.R.V.G.B.
a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelVolgende speeldagBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   

                                      

Welkom bij de K.R.V.G.B.

 FEEST KRVGB OP ZATERDAG 29 JUNI VANAF 18.30U

kop 

Mededelingen : 

17-06-2024 ; Feest KRVGB ;

Er zijn 169 inschrijvingen voor het feest van de krvgb op zaterdag 29 juni in zaal Zilverbergstatie.

De plaatsen worden per tafel aan de deur van de zaal uitgehangen.

Ingeschreven leden die vanaf nu zonder geldige reden laten weten niet aanwezig te kunnen zijn, zullen instaan voor de geleden schade.

Alle prijzen en trofeeën dienen eigenhandig te worden afgehaald tijdens de prijsuitreiking.

Deze zal vermoedelijk rond 21.30 à 22.00u plaats vinden.


Alle leden die een prijs gewonnen hebben staan onderaan deze pagina vermeld.

Winnaars van een geldprijs met een geldig bewijs die hun afwezigheid op de prijsuitreiking bevestigd,

kunnen deze komen ophalen vanaf maandag 24 juni tot en met vrijdag 28 juni telkens op afspraak bij Johan Hoirelbeke 0473/98.37.57

Daarna worden deze geldprijzen niet meer uitgereikt.


DE BOLLE H 2e plaats in 3e (niet ingeschreven !)

VERBRUGGHE RENZO

SIBERIE B indiv.reekswinnaar 1e (niet ingeschreven !)

LEFEVERE STEVEN

SIBERIE D jongeren (niet ingeschreven !)
GUILLEMYN JORDY


Senioren
Uitslagen finales Individueel          
Halve finales   ___________      
Emmerson   Claude      
Delaere Emmerson   Dewaele Claude 5-3 5-1  
Andy   Diego      
Olivier Andy   Vancoillie Diego 5-4 5-4  
           
Finale 2024          
Emmerson2   Andy2      
Delaere Emmerson   Olivier Andy 4-5 4-5  


Duo's

Finale 2024          
Koen   ZZ1      
Marino   Johan      
Hillewaere Koen - Vansevenant Marino   Dutry Yves - Hoirelbeke Johan 5-3 4-5 5-4


Jongeren


HALVE FINALES          
Troy Matthias        
Braem Troy Declerck Matthias 4-5 5-4 4-5  
Jordy Kyandro        
Guillemyn Jordy Ramael Kyandro 4-5 3-5    
           
FINALE          
Matthias2 Kyandro2        
Declerck Matthias Ramael Kyandro 5-2 5-1    
   
   

PRIJZENGELD VAN HET INDIVIDUEEL KAMPIOENSCHAP, deze zijn persoonlijk af te halen tijdens de prijsuitreiking op het feest van 29 juni vanaf 22.00u (worden daarna verbeurd verklaard)

prijzen twv 5€
15 DECLERCK MARIO
487 CALLENS  MARC
515 DENORME  RINO
552 BLOMME IVAN
557 DOOM ANTHONY
558 AZOU BJORN
579 DESEURE ELLEN
593 MUYLLE JONAS
603 FONTEYNE WESLEY
656 RONDELEZ FRANCKY
692 DEROO CHRISTOPHE
743 DELIE MARIO
757 VANDENBOGAERDE KEOMA
807 DUTRY YVES
1115 SEYNAEVE DIETRICH
1279 VANNESTE PATRICK
   

prijzen twv 10€
218 CHRISTIAENS FILIP
320 VANOPLINUS MARC
330 HAESAERT YVAN
488 VANDENBROUCKE STIJN
497 VANDEWEGHE PETER
566 DECAESTECKER FLORIAN
770 BECARREN  LAURENT
817 VERFAILLE SAM
1000 VANDERWEE TONY
22 VANWIJNSBERGHE GINO
273 LANSSENS  JOHN
557 DOOM  ANTHONY
564 DUFOUR  THOMAS
627 GUILLEMYN  BJORN
656 RONDELEZ FRANCKY
1452 DEVOS CHRIS

prijzen twv 25€
191 LEFEVERE STEVEN
267 DECAESTECKER IVAN
461 CARETTE DIETER
621 GUILLEMYN JIMMY

prijzen twv 30€
50 VAN COILLIE DIEGO
603 FONTEYNE WESLEY
637 BRAEM TROY
1362 VERBRUGGHE YVES
 
prijzen twv 75€
807 DUTRY  YVES
5 HOIRELBEKE JOHAN
50 VAN COILLIE DIEGO
152 DEWAELE CLAUDE

prijzen twv 125€
1085 DELAERE EMMERSON  
142 HILLEWAERE KOEN
1425 VANSEVENANT MARINO

prijs twv 400€
252 OLIVIER ANDY

natura prijzen en trofees voor:

jongeren


Lidgelden seizoen 2024 - 2025 ;

Het lidgeld die de ploegverantwoordelijken dienen te betalen zullen hen per mail worden bevestigd.

Deze betalingen dienen dan te gebeuren tegen uiterlijk woensdag 28 augustus 2024.

De algemene vergadering voor ploegverantwoordelijken gaat door op zaterdag 31 augustus, waarvoor er nog een uitnodiging wordt gestuurd.


De foto's van de beker finale.

Foto's finales zie deze link


Uitslagen en foto's bekerfinale via deze link


Hier vind U de spelers die op de transferlijst staan en dus nog niet getekend hebben voor komend seizoen !


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN :


REEKSINDELING SEIZOEN 2024 - 2025
  1 Afdeling   2de Afdeling   3de Afdeling
1:  De Bolle B 1:  Agora A  (Daler 1ste) 1: De Bolle G
2:  De Bolle C (ex The New Arena E) 2:  De Bolle A 2:  De Voetballist B
3:  De Bolle D (Kampioen 2de) 3:  De Bolle E 3:  El-Dia A
4:  De Bolle F 4:  De Bolle H  (2de stijger) 4:  Pelikaan B
5:  De Kabien D 5:  De Kabien A 5:  Siberie C
6:  De Voetballist A 6:  De Kabien B 6:  Siberie D
7:  Den Bassin A (ex bolle C) 7:  De Tonne A 7:  Stad Brugge A  (Daler 2de)
8:  Pelikaan A 8: Den Bassin B 8:  The New Arena B
9:  Rumba A 9:  Siberie A 9:  The New Arena C
10:  Siberie B 10:  Torenhof A  (ex The New Arena A) 10:  The New Arena D
11: The New Arena A (ex Drieweg A) 11:  Torentje B  (Kampioen 3de) 11:  The New Arena F
12:  Torentje A
ploegen die stoppen: - De Bolle C  Lokaal stopt: - Den Drieweg Nieuw Lokaal:  -Torenhof
 -  Rumba A

Jaarkalender K.R.V.G.B. seizoen 2024 / 2025




 
 

 

Competitiewedstrijden   16/03//2024
Bekerwedstrijden   23/03/2024
Individuele wedstrijden   01/06/2024
Wedstrijden volgende speeldag   07/09/2024
Varia historiek                  20/06/2024
  VijetijdsPas

Deze pagina werd laatst upgedate op donderdag 20 juni 2024 door Johan Hoirelbeke

Paginateller :

website counter

Klik hier om uw eventuele suggesties en opmerkingen betreffende deze site te laten geworden..

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck