Bekercompetitie
Seizoen 2023 / 2024
1/16
Finales
uitslagen
1/16e
finales POULE A -
RUMBA A
|
PELIKAAN A
|
5-
6
|
|
WULFAERT DIETER
|
DECOTTIGNIES GEERT
|
4-5
|
2-5
|
|
DEBUSSCHERE JENS
|
VANSTEENKISTE STIJN
|
5-4
|
4-5
|
|
VANOPLINUS MARC
|
DETAILLEUR DIRK
|
2-5
|
5-4
|
|
SPELIERS GUY
|
CLAEYS KOEN
|
5-4
|
5-1
|
|
DEMUYNCK RIK
|
DUTRY YVES
|
4-5
|
5-1
|
|
GUY
SPELIERS
|
DETAILLEUR DIRK
|
4-5
|
|
|
THE NEW ARENA A
|
AGORA A
|
2-
8
|
|
DESERRANO KOEN
|
VERTHE ANDY
|
2-5
|
1-5
|
|
SAMYN PETER
|
VANDEN BROECK STIJN
|
3-5
|
5-4
|
|
BOGAERT WESLEY
|
VERBEKE GERDY
|
4-5
|
4-5
|
|
DOBBELAERE ROMANO
|
GRYSON DIRK
|
4-5
|
5-4
|
|
CATRYSSE PATRICK
|
CHRISTIAENS FILIP
|
4-5
|
3-5
|
|
1/8
Finales
Wedstrijden voor zaterdag 23 december 2023 : |
|
Lokaal |
Wedstrijd |
|
|
|
|
W 1 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 2 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 3 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 4 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 5 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 6 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 7 : |
|
|
|
|
|
|
|
W 8 : |
|
|
|
uitslagen
1/8e
finales POULE A
-
PELIKAAN A
|
DE BOLLE B
|
7- 3
|
|
DECOTTIGNIES GEERT
|
DOBBELS
PHILIP
|
4-5
|
4-5
|
|
DETAILLEUR DIRK
|
DELAEY
LEO
|
5-4
|
5-4
|
|
VANSTEENKISTE STIJN
|
DE
BRUYNE YOURI
|
5-4
|
5-3
|
|
DUFOUR
THOMAS
|
VANDEKERCKHOVE KURT
|
5-2
|
5-4
|
|
CLAEYS
KOEN
|
DELCHAMBRE JURGEN
|
4-5
|
5-4
|
|
AGORA A
|
DE BOLLE F
|
4- 6
|
|
VANHEE
LINDA
|
OLIVIER
ANDY
|
1-5
|
1-5
|
|
VERBEKE
GERDY
|
RONDELEZ
BIRGER
|
0-5
|
4-5
|
|
CHRISTIAENS FILIP
|
VAN
COILLIE DIEGO
|
5-3
|
5-4
|
|
DOOM
GINO
|
DEROO
CHRISTOPHE
|
4-5
|
2-5
|
|
GRYSON
DIRK
|
OLIVIER
CHRIST
|
5-3
|
5-4
|
|
DEN BASSIN A
|
DE BOLLE D
|
3- 7
|
|
D'HUYVETTERS TONY
|
VANDEWEGHE PETER
|
5-4
|
4-5
|
|
MUYLLE
FANZIO
|
GUNST
RENZO
|
3-5
|
2-5
|
|
DECLERCK
LAURENS
|
VAN
BRUSSEL CHRISTIAAN
|
4-5
|
5-4
|
|
DELIE
MARIO
|
LEPOUTRE
FRANKIE
|
2-5
|
3-5
|
|
VANNESTE
EDDY
|
LANSSENS
JOHN
|
2-5
|
5-2
|
|
DE TONNE A
|
DE BOLLE E
|
3- 7
|
|
DRIESSENS BJORN
|
NUYTTEN
GEERT
|
2-5
|
5-3
|
|
SOENEN
YVE
|
THEVELEIN HENK
|
4-5
|
2-5
|
|
ALLIET
BART
|
DECEUNINCK MIKE
|
5-4
|
4-5
|
|
NOLLET
MARC
|
DEGRAEVE
FRANS
|
4-5
|
5-3
|
|
ALLEMAN
THIMOTHY
|
LEVOYE
HENDRIK
|
4-5
|
4-5
|
|
DE BOLLE C
|
SIBERIE B
|
3- 7
|
|
MORTELE
FRANCKY
|
VANDERWEE TONY
|
4-5
|
3-5
|
|
VERBRUGGHE YVES
|
BRUNEEL
PHILIPPE
|
4-5
|
4-5
|
|
AZOU
BJORN
|
LEFEVERE
STEVEN
|
3-5
|
5-4
|
|
BLANCHARD DIETER
|
VLIEGHE
JEAN-CLAUDE
|
5-3
|
5-4
|
|
Forfait
|
DEPROOST
KRIS
|
0-5
|
0-5
|
|
TORENTJE A
|
DE VOETBALLIST A
|
6- 4
|
|
COUDENYS
PATRICK
|
GOUWY
SAM
|
4-5
|
5-3
|
|
GUILLEMYN JIMMY
|
DEHAUDT
BJORN
|
5-4
|
3-5
|
|
DESIMPELAERE GEERT
|
BECARREN
LAURENT
|
5-3
|
4-5
|
|
RONDELEZ
FRANCKY
|
VANHAELEWYN SEAN
|
5-4
|
5-4
|
|
LELEU
KRISTIAAN
|
DECKMYN
MAHONEY
|
5-4
|
3-5
|
|
DE KABIEN D
|
DEN DRIEWEG A
|
7- 3
|
|
GOETHALS
DONALD
|
VANSEVENANT MARINO
|
5-2
|
4-5
|
|
TACK
RUDI
|
DELAERE
MARIO
|
5-4
|
5-1
|
|
DENORME
RINO
|
DENOLF
JERSEY
|
4-5
|
4-5
|
|
CARETTE
DIETER
|
VANWIJNSBERGHE GINO
|
5-3
|
5-4
|
|
VERMEULEN RUBEN
|
BOSCH
DIRK
|
5-4
|
5-3
|
|
THE NEW ARENA E
|
DE KABIEN A
|
6- 4
|
|
JENS
DESLOOVERE
|
DOMINIEK
VANDERSYPPE
|
4-5
|
5-2
|
|
CLAUDE
DEWAELE
|
MARC
CALLENS
|
5-0
|
5-4
|
|
GREGORY
VANDOORNE
|
STEVEN
DECEUNINCK
|
5-4
|
5-3
|
|
TIM
STROBBE
|
KEOMA
VAN DEN BOGAERDE
|
4-5
|
2-5
|
|
WESLEY
FONTEYNE
|
DRIES
PLANCKE
|
4-5
|
5-4
|
|
1/4
Finales
|
1/4e FINALES |
|
|
|
|
|
|
|
Wedstrijden voor zaterdag 27 januari 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lokaal |
Wedstrijd |
|
|
|
|
W 1 : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
W 2 : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
W 3 : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
W 4 : |
|
|
|
uitslagen
1/4e
finales POULE A
-
DE BOLLE E
|
SIBERIE B
|
3- 7
|
|
DANNY
VERHULST
|
GIANNI
MATTEN
|
5-4
|
5-3
|
|
HENK
THEVELEIN
|
VINCENT
DELAEY
|
4-5
|
4-5
|
|
HENDRIK
LEVOYE
|
STEVEN
LEFEVERE
|
4-5
|
4-5
|
|
FRANS
DEGRAEVE
|
TONY
VANDERWEE
|
5-4
|
3-5
|
|
CARLOS
VANSTEENKISTE
|
PHILIPPE
BRUNEEL
|
3-5
|
4-5
|
|
DE BOLLE F
|
TORENTJE A
|
8- 2
|
|
OLIVIER
CHRIST
|
GUILLEMYN JIMMY
|
5-4
|
5-2
|
|
DEROO
CHRISTOPHE
|
LELEU
KRISTIAAN
|
5-4
|
5-4
|
|
VAN
COILLIE DIEGO
|
RONDELEZ
FRANCKY
|
4-5
|
5-4
|
|
OLIVIER
ANDY
|
COUDENYS
PATRICK
|
4-5
|
5-4
|
|
RONDELEZ
BIRGER
|
SEYNAEVE
DIETRICH
|
5-3
|
5-3
|
|
DE BOLLE D
|
THE NEW ARENA E
|
3- 7
|
|
CHRISTIAAN VAN BRUSSEL
|
GREGORY
VANDOORNE
|
3-5
|
4-5
|
|
RENZO
GUNST
|
STEVEN
DEWILDE
|
5-3
|
4-5
|
|
FRANKIE
LEPOUTRE
|
YVAN
HAESAERT
|
2-5
|
4-5
|
|
WIM
NEYENS
|
FRANK
SANTY
|
5-4
|
4-5
|
|
JOHN
LANSSENS
|
CLAUDE
DEWAELE
|
4-5
|
5-4
|
|
PELIKAAN A
|
DE KABIEN D
|
5- 6
|
|
STIJN
VANSTEENKISTE
|
RUBEN
VERMEULEN
|
2-5
|
5-4
|
|
THOMAS
DUFOUR
|
RUDI
TACK
|
4-5
|
4-5
|
|
DIRK
DETAILLEUR
|
DIETER
CARETTE
|
5-4
|
5-4
|
|
GEERT
DECOTTIGNIES
|
GINO
BALCAEN
|
5-4
|
4-5
|
|
YVES
DUTRY
|
DONALD
GOETHALS
|
4-5
|
5-4
|
|
YVES
DUTRY
|
DONALD
GOETHALS
|
4-5
|
|
|
1/2
Finales
|
1/2e FINALES |
|
|
|
|
|
|
|
Wedstrijden voor zaterdag 02 maart 2024 : |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lokaal |
Wedstrijd |
|
|
|
|
|
|
|
|
W 1 : |
STAD BRUGGE |
DE KABIEN D |
SIBERIE B |
|
|
|
|
|
|
|
|
W 2 : |
RUMBA |
DE BOLLE F |
THE NEW ARENA E |
|
|
|
|
|
|
uitslagen
1/2e
finales POULE A
-
|
DE KABIEN D
|
SIBERIE B
|
9- 1
|
TACK
RUDI
|
DELAEY
VINCENT
|
5-2
|
5-1
|
|
GOETHALS
DONALD
|
VANDERWEE TONY
|
5-2
|
5-2
|
|
CARETTE
DIETER
|
LEFEVERE
STEVEN
|
5-4
|
4-5
|
|
HOSTE
IVAN
|
BRUNEEL
PHILIPPE
|
5-4
|
5-4
|
|
VERMEULEN RUBEN
|
VLIEGHE
JEAN-CLAUDE
|
5-4
|
5-4
|
|
DE BOLLE F
|
THE NEW ARENA E
|
6- 5
|
RONDELEZ
BIRGER
|
DEWAELE
CLAUDE
|
5-1
|
5-4
|
|
OLIVIER
CHRIST
|
HAESAERT
YVAN
|
3-5
|
4-5
|
|
DEROO
CHRISTOPHE
|
SANTY
FRANK
|
3-5
|
3-5
|
|
VAN
COILLIE DIEGO
|
VANDOORNE GREGORY
|
5-1
|
5-4
|
|
OLIVIER
ANDY
|
FONTEYNE
WESLEY
|
5-4
|
4-5
|
|
VAN
COILLIE DIEGO
|
HAESAERT
YVAN
|
5-4
|
|
|
|
|
Finales
|
Lokaal |
Wedstrijd |
|
|
|
|
|
BISTRO SIBERIE
(biljart 1) |
DE KABIEN D |
DE BOLLE F |
uitslagen
finales POULE A
DE KABIEN D
|
DE BOLLE F
|
6- 4
|
DONALD
GOETHALS
|
CHRIST
OLIVIER
|
5-3
|
5-4
|
|
RUDI
TACK
|
ANDY
OLIVIER
|
4-5
|
5-4
|
|
DIETER
CARETTE
|
CHRISTOPHE DEROO
|
1-5
|
5-4
|
|
IVAN
HOSTE
|
BIRGER
RONDELEZ
|
4-5
|
4-5
|
|
RUBEN
VERMEULEN
|
DIEGO
VAN COILLIE
|
5-4
|
5-3
|
|
Zie link met foto's
|